Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Estil Lliure
Surf de Neu
Quilòmetre Llançat
Categoria 
29
Des
2021

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAL  
5253 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
29
Des
2021

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAL  
0262 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
30
Des
2021

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAL  
5255 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
30
Des
2021

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAL  
0263 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
07
Gen
2022

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - CONFRONTACIÓ U16

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0011 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
07
Gen
2022

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - CONFRONTACIÓ U16

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0011 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
08
Gen
2022

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - CONFRONTACIÓ U16

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0021 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT MARC MITJANA Resultats
08
Gen
2022

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - CONFRONTACIÓ U16

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0021 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT MARC MITJANA Resultats
09
Gen
2022

CONFRONTACIÓ U16

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0031 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT MARC MITJANA
09
Gen
2022

CONFRONTACIÓ U16

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0031 ECAP U16 SL OBERT MARC MITJANA
15
Gen
2022

TROFEU GRANDVALIRA

Alpí - DONES
EL TARTER  
AANF0041 SEC GRANDVALIRA U14-U16 GS OBERT MARC MORA Resultats
15
Gen
2022

TROFEU GRANDVALIRA

Alpí - HOMES
EL TARTER  
AANM0041 SEC GRANDVALIRA U14-U16 GS OBERT MARC MORA Resultats
22
Gen
2022

XII MEMORIAL JOSEP FARRÉ - TEAM EVENT - COPA BURGUER KING

Alpí - DONES
EL TARTER  
AANF0051 ECA BURGUER KING - GARATGE OROS U12 GS OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa Resultats
22
Gen
2022

XII MEMORIAL JOSEP FARRÉ - TEAM EVENT - COPA BURGUER KING

Alpí - HOMES
EL TARTER  
AANM0051 ECA BURGUER KING - GARATGE OROS U12 GS OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa Resultats
23
Gen
2022

TROFEU ILLA CARLEMANY - COPA FORD

Alpí - DONES
EL TARTER
ALGSU101 ECA ILLA CARLEMANY U10 GS OBERT ORIOL CUSIDO Programa Resultats
24
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0264 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS
24
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5239 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS
24
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0265 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS
24
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5237 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0266 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5243 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0267 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5241 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS
0268 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0269 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS
5245 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS
5247 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - TOTS
ARCALÍS
0239 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 PL INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS
0270 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS
0271 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS
5249 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2022

TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS
5251 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
29
Gen
2022

TROFEU LA FURA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0061 ECA U12 SL OBERT MARC MITJANA Resultats
29
Gen
2022

TROFEU LA FURA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0061 ECA U12 SL OBERT MARC MITJANA Resultats
30
Gen
2022

TROFEU LA FURA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0071 ECA U12 SG OBERT MARC MITJANA Resultats
30
Gen
2022

TROFEU LA FURA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0071 ECA U12 SG OBERT MARC MITJANA Resultats
05
febrer
2022

FISHER SKI COMP - CONFRONTACIÓ U14

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0081 ECOA FISHER U14 GS OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
05
febrer
2022

FISHER SKI COMP - CONFRONTACIÓ U14

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0081 ECOA FISHER U14 GS OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
06
febrer
2022

ROSSIGNOL SKI COMP - CONFRONTACIÓ U14

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0091 ECOA ROSSIGNOL U14 SL OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats
06
febrer
2022

ROSSIGNOL SKI COMP - CONFRONTACIÓ U14

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0091 ECOA ROSSIGNOL U14 SL OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats
07
febrer
2022

TRA CURSA FIS - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
SOLDEU
5257 ECA FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
07
febrer
2022

TRA CURSA FIS - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
SOLDEU
5259 ECA FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
08
febrer
2022

TRA CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0272 ECA FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS Philippe MARTIN Resultats
08
febrer
2022

CURSA FIS - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
SOLDEU
5263 ECA FIS DH INTERNACIONAL FIS
08
febrer
2022

CURSA FIS - CANCEL.LADA

Alpí - DONES
SOLDEU
5265 ECA FIS DH INTERNACIONAL FIS Philippe MARTIN
09
febrer
2022

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
2384 ECA FIS DH INTERNACIONAL FIS Philippe MARTIN Resultats
09
febrer
2022

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0275 ECA FIS DH INTERNACIONAL FIS Philippe MARTIN Resultats
10
febrer
2022

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
2392 ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS Philippe MARTIN Resultats
11
febrer
2022

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0277 ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS Philippe MARTIN Resultats
12
febrer
2022

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0101 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
12
febrer
2022

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0101 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
12
febrer
2022

SKI CROSS

Fons - HOMES
NATURLAND
CCFSCM NEC ANDBANK U8-U21 SKICROSS FONS OBERT Resultats
12
febrer
2022

SKI CROSS

Fons - DONES
NATURLAND
CCFSCF NEC ANDBANK U8-U21 SKICROSS FONS OBERT Resultats
12
febrer
2022

SKICROSS

Fons - HOMES
NATURLAND
CCBSCM NEC ANDBANK U8-U21 BIATLÓ OBERT Resultats
12
febrer
2022

SKI CROSS

Fons - DONES
NATURLAND
CCBSCF NEC ANDBANK U8-U21 BIATLÓ OBERT Resultats
13
febrer
2022

TROFEU PRINOTH - COPA BURGUER KING

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0111 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT JOSEP Mª GARALLÀ Programa Resultats
13
febrer
2022

TROFEU PRINOTH - COPA BURGUER KING

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0111 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT JOSEP Mª GARALLÀ Programa Resultats
13
febrer
2022

XXXII ANDORRA - NC ANDORRA

Fons - HOMES
NATURLAND
CCU8SM NEC ANDBANK TOTES FONS OBERT
13
febrer
2022

XXXII ANDORRA - NC ANDORRA

Fons - DONES
NATURLAND
CCU8MF NEC ANDBANK TOTES FONS OBERT
19
febrer
2022

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0121 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT TOMAS ZAMORA Resultats
19
febrer
2022

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0121 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT TOMAS ZAMORA Resultats
19
febrer
2022

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
6620 PCGR KSB FIS BA INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa Resultats
19
febrer
2022

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
6619 PCGR KSB FIS BA INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa Resultats
19
febrer
2022

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
8582 PCGR KSB FIS BA INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa Resultats
19
febrer
2022

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
SUNRISE PARK - GRAU ROIG
8581 PCGR KSB FIS BA INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa Resultats
20
febrer
2022

TROFEU LUCAS FOX

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0131 SEC LUCAS FOX U14-U16 SG OBERT SEVERINE BOUSQUET Resultats
20
febrer
2022

TROFEU LUCAS FOX

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0131 SEC LUCAS FOX U14-U16 SG OBERT SEVERINE BOUSQUET Resultats
20
febrer
2022

CURSA FIS - CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
PARK ARINSAL
6101 AFC FIS SS INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa Resultats
20
febrer
2022

CURSA FIS CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
PARK ARINSAL
6100 AFC FIS SS INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa Resultats
20
febrer
2022

CURSA FIS - NACIONALS ANDORRA - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SNOW PARK ARINSAL
8126 AFC FIS SS INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa
20
febrer
2022

CURSA FIS - NACIONALS ANDORRA - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
SNOW PARK ARINSAL
8125 AFC FIS SS INTERNACIONAL FIS JOAN TORRELLAS Programa
26
febrer
2022

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSL1 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT RAMON ROSSELL Programa Resultats
26
febrer
2022

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM1 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT RAMON ROSSELL Programa Resultats
26
febrer
2022

TROFEU AVANÇA - COPA BURGUER KING

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0141 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT ALEIX SUNYE Programa Resultats
26
febrer
2022

TROFEU AVANÇA - COPA BURGUER KING

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0141 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT ALEIX SUNYE Programa Resultats
27
febrer
2022

TROFEU CREDIT ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSL2 SEC CREDIT ANDORRA MASTERS GS OBERT TON NAUDI Resultats
27
febrer
2022

TROFEU CREDIT ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSM2 SEC CREDIT ANDORRA MASTERS GS OBERT TON NAUDI Resultats
27
febrer
2022

TROFEU ESPORTS ESPUNYES - COPA FORD

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU102 ECOA ESPORTS ESPUNYES U10 GS OBERT MARC MORA Programa Resultats
05
Mar
2022

13ª SKI TEAM RACE SIEP - COPA FORD

Alpí - TOTS
PAS DE LA CASA
ALKRU101 PCGR SIEP U10 KR OBERT ANDREU BELLSOLÀ Resultats
06
Mar
2022

GRAN PREMI SIEP - COPA BURGUER KING

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0151 PCGR SIEP U12 KR OBERT XAVI COLL Resultats
06
Mar
2022

GRAN PREMI SIEP - COPA BURGUER KING

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0151 PCGR SIEP U12 KR OBERT XAVI COLL Programa Resultats
12
Mar
2022

TROFEU TAMARRO

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
SLKLU8 PCGR U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT BERNARD RIEGER Programa Resultats
12
Mar
2022

TROFEU PAVAND

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0161 ECOA PAVAND U14-U16 SL OBERT JOAN MARC PIFARRÉ Programa Resultats
12
Mar
2022

TROFEU PAVAND

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0161 ECOA PAVAND U14-U16 SL OBERT JOAN MARC PIFARRÉ Programa Resultats
14
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5190 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
15
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0199 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS GS INTERNACIONAL FIS ANTONIO FERNANDEZ ARIMANY
15
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5191 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
16
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5192 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS DH INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
16
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0200 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS ANTONIO FERNANDEZ ARIMANY
17
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5193 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SG INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
18
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0201 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SG INTERNACIONAL FIS ANTONIO FERNANDEZ ARIMANY
19
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5194 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS GS INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
19
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0202 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS ANTONIO FERNANDEZ ARIMANY
19
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0203 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS ANTONIO FERNANDEZ ARIMANY
20
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0204 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS DH INTERNACIONAL FIS ANTONIO FERNANDEZ ARIMANY
20
Mar
2022

FINALS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5195 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS LAURENT CASALOT
21
Mar
2022

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0279 FAE FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
21
Mar
2022

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5344 FAE FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
22
Mar
2022

GRAN PREMI COMÚ D'ENCAMP

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
0280 PCGR FIS SL INTERNACIONAL FIS Resultats
22
Mar
2022

GRAN PREMI COMÚ D'ENCAMP

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
5346 PCGR FIS SL INTERNACIONAL FIS Resultats
23
Mar
2022

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
0281 FAE FIS SG INTERNACIONAL FIS Resultats
23
Mar
2022

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
5348 FAE FIS SG INTERNACIONAL FIS Resultats
27
Mar
2022

TROFEU MARMOTA - NC ANDORRA - COPA BURGER KING

Alpí - DONES
EL TARTER  
AANF0181 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT LLUIS SANTIN Resultats
27
Mar
2022

TROFEU MARMOTA - NC ANDORRA - COPA BURGER KING

Alpí - HOMES
EL TARTER  
AANM0181 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT LLUIS SANTIN Resultats
31
Mar
2022

WC KL - cursa recuperació Vars (FRA)

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0014 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
31
Mar
2022

WC KL - cursa recuperació Vars (FRA)

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0013 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS Programa
01
Abr
2022

WORLD CUP KL

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0007 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL Programa
01
Abr
2022

WORLD CUP KL

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0008 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL Programa
01
Abr
2022

CURSA FIS S2

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0005 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL
01
Abr
2022

CURSA FIS S2

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0006 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL
02
Abr
2022

WORLD CUP KL

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0011 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL Programa
02
Abr
2022

WORLD CUP KL

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0012 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL Programa
02
Abr
2022

CURSA FIS S2

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
0009 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL
02
Abr
2022

CURSA FIS S2

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
0010 FAE FIS KL INTERNACIONAL FIS Karin DUBOUCHET-REVOL
03
Abr
2022

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
KLCNM PCGR COMÚ D'ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS Programa Resultats
03
Abr
2022

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
KLCNF PCGR COMÚ D'ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS Programa Resultats
03
Abr
2022

TROFEU FORD

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU8 ECOA FORD U8 GS OBERT Josep POU Programa Resultats
03
Abr
2022

TROFEU CREDIT ANDORRA - COPA FORD

Alpí - TOTS
EL TARTER
ALGSU103 SEC CREDIT ANDORRA U10 GS OBERT PEP GABRIEL Resultats
06
Abr
2022

NACIONALS GS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
0282 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
06
Abr
2022

NACIONALS GS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
5271 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
07
Abr
2022

NACIONALS SL - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
0283 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
07
Abr
2022

NACIONALS SL - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
5273 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
09
Abr
2022

NACIONALS GS - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
ARINSAL
AANM0191 ECAP U12 GS OBERT ALEX ANTOR Programa Resultats
09
Abr
2022

NACIONALS GS - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
ARINSAL
AANF0191 ECAP U12 GS OBERT ALEX ANTOR Programa Resultats
10
Abr
2022

COPA FORD - COPA FORD

Alpí - TOTS
ARINSAL
ALGSU104 ECAP U10 GS OBERT ORIOL CUSIDO Programa Resultats
10
Abr
2022

TROBADA INTERNACIONAL U6-U8

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKRU6U8 PCGR AXA, HARIBO, COMU ENCAMP, GRANIER U6-U8 KR,GS,SL, BIATLO OBERT ERIC FAJARDO Programa
15
Abr
2022

TROFEU ESQUIROL

Alpí - DONES
PAL  
AANF0171 ECAP U14-U16 SL OBERT ANDREU BELLSOLÀ Programa Resultats
15
Abr
2022

TROFEU ESQUIROL

Alpí - HOMES
PAL  
AANM0171 ECAP U14-U16 SL OBERT ANDREU BELLSOLÀ Programa Resultats
16
Abr
2022

NACIONALS GS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0201 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
16
Abr
2022

NACIONALS GS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0201 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
17
Abr
2022

NACIONALS SL - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0211 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
17
Abr
2022

NACIONALS SL - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0211 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats