Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Estil Lliure
Surf de Neu
Telemark
Categoria 
04
Oct
2020

ROLLER SKI

Fons - TOTS
LA RABASSA
NEC TOTES ROLLER SKI OBERT
19
Des
2020

QUALI GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - DONES
EL TARTER
SEC LUCAS FOX U14-U16 GS OBERT PEP GABRIEL
19
Des
2020

QUALI GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - HOMES
EL TARTER
SEC LUCAS FOX U14-U16 GS OBERT PEP GABRIEL
20
Des
2020

GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - DONES
EL TARTER
AANF0011 SEC LUCAS FOX U14-U16 PL OBERT ALEX ANTOR
20
Des
2020

GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - HOMES
EL TARTER
AANM0011 SEC LUCAS FOX U14-U16 PL OBERT ALEX ANTOR
29
Des
2020

CURSA FIS - NC 19-20

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
5201 FAE FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA Programa Resultats
29
Des
2020

CURSA FIS - NC 19-20

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
0294 FAE FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
30
Des
2020

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
5202 FAE FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
30
Des
2020

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
0295 FAE FIS SL INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
16
Gen
2021

FISHER SKI COMP

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0021 ECOA FISHER U14-U16 SL OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
16
Gen
2021

FISHER SKI COMP

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0021 ECOA FISHER U14-U16 SL OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
17
Gen
2021

TROFEU TARRUELLA CONSULTORS

Alpí - DONES
SOLDEU  
AANF0031 ECA TARRUELLA CONSULTORS U14-U16 GS OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
17
Gen
2021

TROFEU TARRUELLA CONSULTORS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
AANM0031 ECA TARRUELLA CONSULTORS U14-U16 GS OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
25
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5203 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0296 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5204 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS
25
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0297 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5206 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0299 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5205 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS
26
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0298 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - TOTS
ARCALIS  
1529 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ FIS PL INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS  
5208 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0301 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5207 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
27
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0300 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
28
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5209 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
28
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0303 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS
28
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5210 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
28
Gen
2021

29è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0302 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS
04
febrer
2021

NC FIS AND

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0309 ECA/SEC CRÈDIT ANDORRÀ FIS SG INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
04
febrer
2021

NC FIS AND

Alpí - DONES
SOLDEU  
5216 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
04
febrer
2021

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0308 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
04
febrer
2021

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU  
5215 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Programa Resultats
05
febrer
2021

NC FIS AND

Alpí - DONES
SOLDEU  
5211 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS
05
febrer
2021

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0306 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS
13
febrer
2021

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0081 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
13
febrer
2021

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0081 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT TOMAS ZAMORA Programa Resultats
13
febrer
2021

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - DONES
SOLDEU
AANF0082 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT TOMAS ZAMORA Resultats
13
febrer
2021

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - HOMES
SOLDEU
AANM0082 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT TOMAS ZAMORA Resultats
14
febrer
2021

GRAN PREMI GRANDVALIRA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0071 SEC GRANDVALIRA U14-U16 SG OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
14
febrer
2021

GRAN PREMI GRANDVALIRA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0071 SEC GRANDVALIRA U14-U16 SG OBERT JULIET SATTERTHWAITE Programa Resultats
20
febrer
2021

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - DONES
GRAU ROIG
AANF0061 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT PEP POU Programa
20
febrer
2021

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
AANM0061 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT PEP POU Programa
20
febrer
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
GRAU ROIG  
AANF0111 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT PEP POU Programa Resultats
20
febrer
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
GRAU ROIG  
AANM0111 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT PEP POU Programa Resultats
21
febrer
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
GRAU ROIG  
AANF0101 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT RAMON ROSSELL Programa Resultats
21
febrer
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
GRAU ROIG  
AANM0101 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT RAMON ROSSELL Programa Resultats
21
febrer
2021

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - DONES
GRAU ROIG
AANF0211 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 SL OBERT Programa
21
febrer
2021

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - HOMES
GRAU ROIG
AANM0211 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 SL OBERT Programa
27
febrer
2021

TROFEU VETERANS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSF1 SEC MASTERS GS OBERT ALEIX SUNYE Programa Resultats
27
febrer
2021

TROFEU VETERANS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM1 SEC MASTERS GS OBERT ALEIX SUNYE Programa Resultats
27
febrer
2021

TROFEU ESQUIROL

Alpí - DONES
PAL  
AANF0131 ECAP CREDIT ANDORRA U14-U16 SL OBERT PEP POU Programa Resultats
27
febrer
2021

TROFEU ESQUIROL

Alpí - HOMES
PAL  
AANM0131 ECAP CREDIT ANDORRA U14-U16 SL OBERT PEP POU Programa Resultats
28
febrer
2021

TROFEU ESPUNYES

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0201 ECOA ESPUNYES U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
28
febrer
2021

TROFEU ESPUNYES

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0201 ECOA ESPUNYES U14-U16 SL OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
28
febrer
2021

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA -

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSF2 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARALLÀ Programa Resultats
28
febrer
2021

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM2 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT JOSEP Mª GARALLÀ Programa Resultats
01
Mar
2021

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
5217 ECOA FIS SL INTERNACIONAL FIS Resultats
06
Mar
2021

GRAN PREMI TECHNAL

Alpí - DONES
GRAU ROIG  
AANF0091 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 GS OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
06
Mar
2021

GRAN PREMI TECHNAL

Alpí - HOMES
GRAU ROIG  
AANM0091 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 GS OBERT JOSEP Mª RAMENTOL Programa Resultats
07
Mar
2021

TROFEU AVANÇA

Alpí - DONES
ARCALIS - GRANDVALIRA
AANF0051 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
07
Mar
2021

TROFEU AVANÇA

Alpí - HOMES
ARCALIS - GRANDVALIRA
AANM0051 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
07
Mar
2021

TROFEU BANC DE SABADELL - PENDENT

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
ALGSU103 SEC BANC DE SABADELL D'ANDORRA U10 GS OBERT LLUIS SANTIN
07
Mar
2021

TROFEU U8 - ANUL.LADA

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU81 ECOA U8 GS OBERT ERIC FAJARDO
13
Mar
2021

TROFEU FORD

Alpí - TOTS
ARCALÍS
ALGSU103 ECOA FORD U10 GS OBERT MARC MORA Programa Resultats
13
Mar
2021

TROFEU TAMARRO - ANUL.LLADA

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
SLKLU8 PCGR FORD-SALOMON U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT PEP GABRIEL
13
Mar
2021

SKI CROSS - NC ANDORRA -

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCSCF1 NEC TOTES SKICROSS OBERT
13
Mar
2021

SKI CROSS - NC ANDORRA -

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCSCM1 NEC TOTES SKICROSS OBERT
14
Mar
2021

ANDORRA FONS - NC ANDORRA -

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCSCF2 NEC TOTES OBERT
14
Mar
2021

ANDORRA FONS - NC ANDORRA -

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCSCM2 NEC TOTES OBERT
20
Mar
2021

TROFEU ILLA CARLEMANY

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
ALGSU104 ECA ILLA CARLEMANY U10 GS OBERT RAMON ROSSELL Programa Resultats
21
Mar
2021

TROFEU MARMOTA

Alpí - DONES
EL TARTER  
AANF0141 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
21
Mar
2021

TROFEU MARMOTA

Alpí - HOMES
EL TARTER  
AANM0141 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT SEVERINE BOUSQUET Programa Resultats
21
Mar
2021

CAMPIONATS NACIONALS BA - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
SNOWPARK TARTER
BA2F AFC TOTES BA OBERT Enric FERNANDEZ Programa
21
Mar
2021

CAMPIONATS NACIONALS BA - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
SNOWPARK TARTER
BA2M AFC TOTES BA OBERT Enric FERNANDEZ Programa
21
Mar
2021

CAMPIONATS NACIONALS BA - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
SNOWPARK TARTER
BA1F AFC TOTES BA OBERT Enric FERNANDEZ Programa
21
Mar
2021

CAMPIONATS NACIONALS BA - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
SNOWPARK TARTER
BA1M AFC TOTES BA OBERT Enric FERNANDEZ Programa
27
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0151 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SG OBERT XAVI COLL Programa Resultats
27
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0151 ECA U14-U16 SG OBERT XAVI COLL Programa Resultats
27
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0211 ECA U14-U16 SG OBERT XAVI COLL Programa Resultats
27
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0211 ECA U14-U16 SG OBERT XAVI COLL Programa Resultats
28
Mar
2021

12ª ski team race siep

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKRU101 PCGR SIEP U10 KR OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
28
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0161 ECA U14-U16 GS OBERT XAVI COLL Programa Resultats
28
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0161 ECA U14-U16 GS OBERT XAVI COLL Programa Resultats
28
Mar
2021

TROFEU PERFUMERIES JÚLIA - - ANUL.LADA - NC ANDORRA

Telemark - DONES
ARCALÍS
TKSF1 ECOA PERFUMERIES JÚLIA TOTES TK SPRINT OBERT TOMAS ZAMORA
28
Mar
2021

TROFEU PERFUMERIES JÚLIA - - ANUL.LADA - NC ANDORRA

Telemark - HOMES
ARCALÍS
TKSM1 ECOA PERFUMERIES JÚLIA TOTES TK SPRINT OBERT TOMAS ZAMORA
29
Mar
2021

QUALI XI MEMORIAL JOSEP FARRE

Alpí - DONES
EL TARTER -  
AANF0041 ECA GARATGE OROS U12 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
29
Mar
2021

QUALI XI MEMORIAL JOSEP FARRE

Alpí - HOMES
EL TARTER -   
AANM0041 ECA GARATGE OROS U12 GS OBERT NADAL ANTOR Programa Resultats
29
Mar
2021

XI MEMORIAL JOSEP FARRE - TEAM EVENT

Alpí - TOTS
EL TARTER -
AANFU12 ECA GARATGE OROS U12 PL OBERT NADAL ANTOR Programa
30
Mar
2021

TROFEU PAVAND - NC ANDORRA

Alpí - DONES
ARCALÍS  
AANF0171 ECOA PAVAND U14-U16 SL OBERT ANDREU BELLSOLÀ Programa Resultats
30
Mar
2021

TROFEU PAVAND - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
AANM0171 ECOA PAVAND U14-U16 SL OBERT ANDREU BELLSOLÀ Programa Resultats
31
Mar
2021

CURSA GS - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0191 SEC U14-U16 GS OBERT ALEX ANTOR Programa Resultats
31
Mar
2021

CURSA GS - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0191 SEC U14-U16 GS OBERT ALEX ANTOR Programa Resultats
31
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
ARCALÍS  
0310 ECOA CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS Jordi CARBONELL Programa Resultats
31
Mar
2021

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
ARCALÍS
5217 ECOA CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS Jordi CARBONELL Programa
01
Abr
2021

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU EL TARTER  
5218 ECAP FIS GS INTERNACIONAL FIS Jordi CARBONELL Programa Resultats
01
Abr
2021

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
0311 ECAP FIS GS INTERNACIONAL FIS Jordi CARBONELL Programa Resultats
02
Abr
2021

CURSA FIS GS

Alpí - DONES
SOLDEU  
5214 FAE FIS GS INTERNACIONAL FIS Jordi CARBONELL Programa
02
Abr
2021

CURSA FIS GS

Alpí - HOMES
SOLDEU  
0307 FAE FIS GS INTERNACIONAL FIS Jordi CARBONELL Programa
03
Abr
2021

TROFEU COMÚ DE LA MASSANA -LUCAS FOX - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
ARINSAL
AANF0181 ECAP COMU DE LA MASSANA LUCAS FOX U12 GS OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
03
Abr
2021

TROFEU COMÚ DE LA MASSANA -LUCAS FOX - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
ARINSAL
AANM0181 ECAP COMU DE LA MASSANA LUCAS FOX U12 GS OBERT MARC MITJANA Programa Resultats
04
Abr
2021

TROFEU BANC DE SABADELL D'ANDORRA -

Alpí - TOTS
EL TARTER
ALGSU105 SEC U10 GS OBERT LLUIS SANTIN Programa Resultats