Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Surf de Neu
Estil Lliure
Telemark
Quilòmetre Llançat
Categoria 
16
Des
2018

APLAÇADA -FISHER SKI COMP

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0021 ECOA FISHER U16 SL OBERT Marc MITJANA
16
Des
2018

APLAÇADA - FISHER SKI COMP

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0021 ECOA FISHER U16 SL OBERT Marc MITJANA
21
Des
2018

APLAÇADA - COPA GINETA

Alpí - DONES
VALLNORD - PAL
6208 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP)
21
Des
2018

APLAÇADA - COPA GINETA -

Alpí - HOMES
VALLNORD - PAL
1133 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP)
22
Des
2018

APLAÇADA - CONFRONTACIO U14

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0041 PCGR U14 GS OBERT Josep Mª GARALLÀ
22
Des
2018

APLAÇADA -CONFRONTACIÓ U14

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0041 PCGR U14 GS OBERT Josep Mª GARALLÀ
23
Des
2018

APLAÇADA - CONFRONTACIO U14

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0031 PCGR U14 SL OBERT Andreu BELLSOLA
23
Des
2018

APLAÇADA - CONFRONTACIO U14

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0031 PCGR U14 SL OBERT Andreu BELLSOLA
12
Gen
2019

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA PYRENEUS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0051 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
12
Gen
2019

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA PYRENEUS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0051 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
13
Gen
2019

TROFEU COPA PYRENEUS - COPA PYRENEUS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0061 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Tomàs ZAMORA Programa Resultats
13
Gen
2019

TROFEU COPA PYRENEUS - COPA PYRENEUS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0061 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Tomas ZAMORA Programa Resultats
17
Gen
2019

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU EL TARTER  
6209 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP) Resultats
17
Gen
2019

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU EL TARTER  
1134 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Juli SELMA (ESP) Resultats
19
Gen
2019

30e MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSF0 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Pep POU Programa Resultats
19
Gen
2019

30e MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM0 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Pep POU Programa Resultats
20
Gen
2019

TROFEU PAVAND

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
AANF0071 ECOA PAVAND U14-U16 SL OBERT Alex ANTOR Programa Resultats
20
Gen
2019

TROFEU PAVAND

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
AANM0071 ECOA PAVAND U14-U16 SL OBERT Alex ANTOR Programa Resultats
20
Gen
2019

TROFEU MASTER "Cal Jordi"

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSF1 SEC MASTERS GS OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
20
Gen
2019

TROFEU MASTER "Cal Jordi"

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
ALGSMSM1 SEC MASTERS GS OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
26
Gen
2019

9 MEMORIAL JOSEP FARRE

Alpí - TOTS
CANARO  
TEGSU12 ECA GARATGE OROS U12 GS OBERT Josep Mª RAMENTOL Programa Resultats
26
Gen
2019

9e MEMORIAL JOSEP FARRE

Alpí - DONES
CANARO
AANF0181 ECA EFI GRUES/GARATGE OROS U12 GS OBERT Josep Mª RAMENTOL Resultats
26
Gen
2019

9 MEMORIAL JOSEP FARRE

Alpí - HOMES
CANARO
AANM0181 ECA EFI GRUES/GARATGE OROS U12 GS OBERT Josep Mª RAMENTOL Resultats
29
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
6211 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
29
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
1136 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
29
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
6213 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
29
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
1138 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
30
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
6210 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
30
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
1135 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
6214 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 AC INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
1139 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 AC INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
6215 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
1140 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
7072 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 AC FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
2119 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 AC FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
7073 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS Marco COZZI Programa
30
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
2120 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS Marco COZZI Programa
31
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
6212 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa Resultats
31
Gen
2019

27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
1137 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Marco COZZI Programa Resultats
31
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
6216 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa
31
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
1141 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS Marco COZZI Programa
31
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
7074 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS Marco COZZI Programa
31
Gen
2019

ANULADA - 27è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
2121 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS Marco COZZI Programa
09
febrer
2019

TROFEU LUCAS FOX

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
PLU14U16F1 SEC LUCAS FOX U14-U16 PARALLEL OBERT Nadal ANTOR Programa Resultats
09
febrer
2019

TROFEU LUCAS FOX

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
PLU14U16M1 SEC LUCAS FOX U14-U16 PARALLEL OBERT Nadal ANTOR Programa Resultats
09
febrer
2019

TROFEU LUCAS FOX

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER  
AANF0191 SEC LUCAS FOX U14-U16 PARALLEL OBERT Nadal ANTOR Programa Resultats
09
febrer
2019

TROFEU LUCAS FOX

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER  
AANM0191 SEC LUCAS FOX U14-U16 PARALLEL OBERT Nadal ANTOR Programa Resultats
10
febrer
2019

TROFEU AVANÇA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
AANF0091 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Ton NAUDI Programa Resultats
10
febrer
2019

TROFEU AVANÇA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
AANM0091 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Ton NAUDI Programa Resultats
16
febrer
2019

GRAN PREMI BANC SABADELL D'ANDORRA -

Alpí - DONES
GRAU ROIG  
PLGSU16F PCGR BANC SABADELL U16 GS/PL OBERT Bernat RIEGGER Programa Resultats
16
febrer
2019

GRAN PREMI BANC SABADELL D'ANDORRA

Alpí - HOMES
GRAU ROIG  
PLGSU16M PCGR BANC SABADELL U16 GS/PL OBERT Bernat RIEGGER Programa Resultats
16
febrer
2019

SKICROSS

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCSCF NEC TOTES SKICROSS OBERT Gaspar PELLICER Resultats
16
febrer
2019

SKICROSS

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCSCM NEC TOTES SKICROSS OBERT Gaspar PELLICER Resultats
16
febrer
2019

GRAN PREMI BANC SABADELL ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSU102 SEC U10 GS OBERT Andreu BELLSOLA Programa Resultats
17
febrer
2019

GRAN PREMI GUIBO WELLNESS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0081 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
17
febrer
2019

GRAN PREMI GUIBO WELLNESS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0081 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
17
febrer
2019

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
GRAU ROIG
ESSF1 PCGR KSB - REST. COLL BLANC TOTES SS OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
17
febrer
2019

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
GRAU ROIG
ESSM1 PCGR KSB - REST. COLL BLANC TOTES SS OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
17
febrer
2019

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
GRAU ROIG
SSSF1 PCGR KSB - REST. COLL BLANC TOTES SS OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
17
febrer
2019

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
GRAU ROIG
SSSM1 PCGR KSB - REST. COLL BLANC TOTES SS OBERT Bruno PRATS Programa Resultats
17
febrer
2019

29ª ANDORRA FONS - NC ANDORRA

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCU16SF NEC U16-SENIORS OBERT Enric MORRAL Resultats
17
febrer
2019

29ª ANDORRA FONS - NC ANDORRA

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCU16SM NEC U16-SENIORS OBERT Enric MORRAL Resultats
23
febrer
2019

GRAN PREMI PRINOTH U12 - NC ANDORRA - COPA COPRINCEPS

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0101 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
23
febrer
2019

GRAN PREMI PRINOTH U12 - NC ANDORRA - COPA COPRINCEPS

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0101 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
24
febrer
2019

TROFEU FORD

Alpí - TOTS
VALLNORD - ARCALIS
ALGSU101 ECOA FORD U10 GS OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
24
febrer
2019

GRAN PREMI PRINOTH U14

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0111 PCGR PRINOTH U14 GS OBERT Josep Mª GARRALLÀ Programa Resultats
24
febrer
2019

GRAN PREMI PRINOTH U14

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0111 PCGR PRINOTH U14 GS OBERT Josep Mª GARALLÀ Programa Resultats
02
Mar
2019

11a SKITEAM RACE SIEP

Alpí - TOTS
PAS DE LA CASA
ALKRU10 PCGR SIEP U10 KR OBERT Pep POU Programa Resultats
02
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARINSAL
SBAF ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES BA OBERT Otzanda ARRUZA Programa Resultats
02
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
SBAM ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES BA OBERT Otzanda ARRUZA Programa Resultats
02
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Estil Lliure - DONES
VALLNORD - ARINSAL
EBAF ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES BA OBERT Otzanda ARRUZA Programa Resultats
02
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
EBAM ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES BA OBERT Otzanda ARRUZA Programa Resultats
03
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARINSAL
SSSF2 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES SS OBERT Jordi FARRÉ Programa Resultats
03
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
SSSM2 ECAP TOTES SS OBERT Jordi FARRÉ Programa Resultats
03
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Estil Lliure - DONES
VALLNORD - ARINSAL
ESSF2 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES SS OBERT Jordi FARRÉ Programa Resultats
03
Mar
2019

TROFEU COMU DE LA MASSANA

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
ESSM2 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ TOTES SS OBERT Jordi FARRÉ Programa Resultats
03
Mar
2019

TROFEU TECHNAL

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0121 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 KR OBERT Marc MITJANA Programa
03
Mar
2019

TROFEU TECHNAL

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0121 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 KR OBERT Marc MITJANA Programa
03
Mar
2019

TROFEU U8

Alpí - TOTS
VALLNORD
ALGSU82 ECOA U8 GS OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
11
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5117 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH TRAINING FIS Judith LLUENT VALLET
11
Mar
2019

WORLD CUP FINALS -

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0116 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH TRAINING FIS Bruno TUAIRE
12
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5118 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Judith LLUENT VALLET
12
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0117 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH TRAINING FIS Bruno TUAIRE
13
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - DONES
SOLDEU
5119 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH FIS Judith LLUENT VALLET
13
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0118 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH FIS Bruno TUAIRE
14
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5120 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SG FIS Judith LLUENT VALLET
14
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0119 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SG FIS Bruno TUAIRE
15
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
0137 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS TEAM EVENT FIS Judth LLUENT VALLET/Bruno TUAIRE
16
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0120 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS GS FIS Bruno TUAIRE
16
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5121 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SL FIS Judith LLUENT VALLET
17
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5122 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS GS FIS Judith LLUENT VALLET
17
Mar
2019

WORLD CUP FINALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0121 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SL FIS Bruno TUAIRE
23
Mar
2019

ROSSIGNOL HERO SKI COMP -

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS  
AANF0011 ECOA ROSSIGNOL U16 SL OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
23
Mar
2019

ROSSIGNOL HERO SKI COMP

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS  
AANM0011 ECOA ROSSIGNOL U16 SL OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
23
Mar
2019

TROFEU TAMARRO FORD SALOMON

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
SLKLU8 PCGR FORD, M&M'S, SALOMON U8 Multi KL OBERT Tomàs ZAMORA Programa Resultats
24
Mar
2019

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD
SSBXF ECOA ESPORTS ST MORITZ U17-U19-SENIORS SBX OBERT Enric FERNANDEZ Programa Resultats
24
Mar
2019

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD
SSBXM ECOA ESPORTS ST MORITZ U17-U19-SENIORS SBX OBERT Enric FERNANDEZ Programa Resultats
24
Mar
2019

TROFEU MC DONALD'S

Alpí - TOTS
SOLDEU
ALGSU10 ECA MC DONALD'S U10 GS OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa
24
Mar
2019

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD
SBX0911D240319 ECOA ESPORTS ST MORITZ U9-U11 SBX OBERT Enric FERNANDEZ Programa Resultats
24
Mar
2019

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD
SBX0911H240319 ECOA ESPORTS ST MORITZ U9-U11 SBX OBERT Enric FERNANDEZ Programa Resultats
24
Mar
2019

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD
SBX1315D240319 ECOA ESPORTS ST MORITZ U13-U15 SBX OBERT Enric FERNANDEZ Programa Resultats
24
Mar
2019

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD
SBX1315H240319 ECOA ESPORTS ST MORITZ U13-U15 SBX OBERT Enric FERNANDEZ Programa Resultats
31
Mar
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
6217 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES ENGORDANY FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
31
Mar
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
1142 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES-ENGORDANY FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
01
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
6218 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES ENGORDANY FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
01
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
1143 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES-ENGORDANY FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
02
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
6219 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES-ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
02
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
1144 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES-ENGORDANY MASTERS DH INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
03
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
6220 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES-ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
03
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
1145 ECA/SEC HBLE COMU ESCALDES-ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
04
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
6221 SEC/ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
04
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
1146 SEC/ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
04
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
6222 SEC/ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
04
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
1147 SEC/ECA FIS SG INTERNACIONAL FIS Marco GUT (SUI)
06
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
KLTF PCGR HBLE COMU ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS
06
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
KLTM PCGR HBLE COMU ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS
07
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
KLCNF PCGR HBLE COMU ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS
07
Abr
2019

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
KLCNM PCGR HBLE COMU ENCAMP U12-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS
09
Abr
2019

TROFEU FIS VILADOMAT ESPORTS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
ARCALIS
6223 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS Dominique PETIT (FRA)
09
Abr
2019

TROFEU FIS VILADOMAT ESPORTS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
ARCALIS
1148 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS Dominique PETIT (FRA)
10
Abr
2019

TROFEU FIS VILADOMAT ESPORTS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
ARCALIS
6224 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS Dominique PETIT (FRA)
10
Abr
2019

TROFEU FIS VILADOMAT ESPORTS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
ARCALIS
1149 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS Dominique PETIT (FRA)
11
Abr
2019

WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
PCGR VALLBANC - ANDORRA TURISME FIS KL TRAINING INTERNACIONAL FIS
11
Abr
2019

WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
PCGR VALLBANC - ANDORRA TURISME FIS KL TRAINING INTERNACIONAL FIS
12
Abr
2019

WORLD CUP 1 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
PCGR VALLBANC - ANDORRA TURISME FIS KL INTERNACIONAL FIS
12
Abr
2019

WORLD CUP 1 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
PCGR VALLBANC - ANDORRA TURISME FIS KL INTERNACIONAL FIS
13
Abr
2019

WORLD CUP 2 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG
PCGR VALLBANC - ANDORRA TURISME FIS KL INTERNACIONAL FIS
13
Abr
2019

WORLD CUP 2 QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG
PCGR VALLBANC - ANDORRA TURISME FIS KL INTERNACIONAL FIS
13
Abr
2019

CURSA U10 GS

Alpí - TOTS
VALLNORD - ARINSAL
ALGSU103 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U10 GS OBERT Severine BOUSQUET
14
Abr
2019

CURSA ORDINO ARCALIS - NC ANDORRA

Telemark - DONES
VALLNORD - ARCALIS
TKSCF1 ECOA ORDINO - ARCALIS TOTES TLK - SPRINT CLASSIC OBERT Andreu BELLSOLA
14
Abr
2019

CURSA ORDINO ARCALIS - NC ANDORRA

Telemark - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
TKSCM1 ECOA ORDINO - ARCALIS TOTES TLK SPRINT CLASSIC OBERT Andreu BELLSOLA
14
Abr
2019

TROBADA INTERNACIONAL AXA HARIBO

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKRU6U8 PCGR AXA, HARIBO, HIPERPAS, HBLE COMU ENCAMP U6-U8 KR,GS,KL,BIATLON,SALTS OBERT Bernat RIEGGER/Angel BERGES
14
Abr
2019

TROFEU MARMOTA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0131 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Nadal ANTOR
14
Abr
2019

TROFEU MARMOTA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0131 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Nadal ANTOR
16
Abr
2019

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0141 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Ton NAUDI
16
Abr
2019

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0141 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Ton NAUDI
17
Abr
2019

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0151 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL
17
Abr
2019

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0151 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL
18
Abr
2019

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0161 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Alex ANTOR
18
Abr
2019

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0161 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Alex ANTOR
19
Abr
2019

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0171 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT Ramon ROSSELL
19
Abr
2019

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0171 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT Ramon ROSSELL