Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Surf de Neu
Estil Lliure
Telemark
Quilòmetre Llançat
Categoria 
08
Oct
2017

XXII PUJADA AMB ESQUÍS DE RODES RABASSA

Fons - TOTS
LA RABASSA
81017PER NEC TOTES ROLLERS FONS OBERT
14
Oct
2017

XII PUJADA ROLLER SKI CANILLO-MONTAUP - Prova puntuable campionat Cat.Roller

Fons - TOTS
CANILLO
141017RM SEC TOTES OBERT Programa Resultats
29
Des
2017

COPA GINETA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARINSAL
5246 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS Francesc Armengol Programa Resultats
29
Des
2017

ANULADA - COPA GINETA

Alpí - HOMES
VALLNORD - PAL
0273 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ FIS SL INTERNACIONAL FIS Francesc Armengol Programa
13
Gen
2018

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
GRANDVALIRA
AANF0011 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa Resultats
13
Gen
2018

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA
AANM0011 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Juliet SATTERTHWAITE Programa Resultats
14
Gen
2018

2ª ETAPA ANDORRA-FRANÇA

Alpí - DONES
VALLNORD - PAL
AANF0021 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
14
Gen
2018

2ª ESTAPA ANDORRA-FRANÇA -

Alpí - HOMES
VALLNORD - PAL
AANM0021 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
20
Gen
2018

TROFEU PAVAND

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0031 ECOA NEON U14 GS OBERT Josep Mª GARRALLÀ Programa Resultats
20
Gen
2018

TROFEU PAVAND

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0031 ECOA NEON U14 GS OBERT Josep Mª GARRALLÀ Programa Resultats
27
Gen
2018

TEAM EVENT -8 MEMORIAL JOSEP FARRE

Alpí - TOTS
CANARO
AANT0001 ECA EFI GRUES/GARATGE OROS U12 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
29
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5248 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Programa Resultats
29
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0275 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
29
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5249 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
29
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0276 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
30
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5250 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
30
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0277 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
30
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5251 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
30
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0278 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5252 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 AC INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0279 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 AC INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5253 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0280 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0280-1 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5253-1 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0279-1 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 AC FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
31
Gen
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5252-1 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 AC FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
01
febrer
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5254 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
01
febrer
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0281 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
01
febrer
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
5254-1 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
01
febrer
2018

26è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
0281-1 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG FIS BEREITER WILFRED JO (SUI) Resultats
03
febrer
2018

TAMARRO FORD M&M

Alpí - TOTS
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
ALCRU081 PCGR FORD - M&M U8 Multi OBERT Tomas ZAMORA Programa Resultats
04
febrer
2018

CURSA

Alpí - TOTS
SOLDEU
ALGSI101 SEC BANC SABADELL U10 GS OBERT Bernat RIEGGER Programa Resultats
04
febrer
2018

TROFEU POLLETS -

Alpí - DONES
VALLNORD - ARINSAL
AANF0051 ECAP MORA BANC U12 GS OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
04
febrer
2018

TROFEU POLLETS

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
AANM0051 ECAP MORA BANC U12 GS OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
04
febrer
2018

TROFEU KSB - NC AND - PTF MINI FREESTYLERS I OPEN

Surf de Neu - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
SANF0001 PCGR KSB - COLL BLANC - KILVIL TOTES SS OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
04
febrer
2018

TROFEU KSB - NC AND - PTF MINIFREESTYLERS I OPEN

Surf de Neu - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
SANM0001 PCGR KBS - COL BLANC - KILVIL TOTES SS OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
04
febrer
2018

TROFEU KSB - NC AND - PTF MINIFREESTYLERS I OPEN

Estil Lliure - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
EANF0001 PCGR KSB - COLL BLANC KILVIL TOTES SS OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
04
febrer
2018

TROFEU KSB - NC AND - PTF MINIFREESTYLERS I OPEN

Estil Lliure - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
EANM0001 PCGR KSB - COLL BLANC - KILVIL TOTES SS OBERT Xavi TRUBAT Programa Resultats
10
febrer
2018

TROFEU REBOST DEL PADRÍ

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
ALGSMSF1 SEC MASTERS GS OBERT Angel BERGES Programa Resultats
10
febrer
2018

TROFEU REBOST DEL PADRÍ

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
ALGSMSM1 SEC MASTERS GS OBERT Angel BERGES Programa Resultats
11
febrer
2018

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA

Alpí - DONES
EL TARTER
ALGSMSF2 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Pep POU Programa Resultats
11
febrer
2018

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA

Alpí - HOMES
EL TARTER
ALGS MS M2 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Pep POU Programa Resultats
16
febrer
2018

TROFEU ORDINO ARCALIS

Telemark - DONES
VALLNORD - ORDINO ARCALIS
TKSPF1 ECOA ECOA TOTES TK SPRINT OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
16
febrer
2018

TROFEU ORDINO ARCALIS

Telemark - HOMES
VALLNORD - ORDINO ARCALIS
TKSPM1 ECOA TOTES TK SPRINT OBERT Severine BOUSQUET Programa Resultats
17
febrer
2018

TROFEU FORD

Alpí - TOTS
VALLNORD - ORDINO ARCALIS
ALGSU82 ECOA FORD U8 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
17
febrer
2018

GRAN PREMI PRINOTH TRAINING

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
ALKRU12U14F PCGR PRINOTH U12-U14 TRA KR OBERT Pep GABRIEL Programa
17
febrer
2018

GRAN PREMI PRINOTH TRAINING

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
ALKRU12U14M PCGR PRINOTH U12-U14 TRA KR OBERT Pep GABRIEL Programa
17
febrer
2018

SKICROSS

Fons - DONES
LA RABASSA - LA CONANGLE
CCSCF NATURLANDIA NATURLANDIA TOTES SKICROSS OBERT Resultats
17
febrer
2018

SKICROSS

Fons - HOMES
LA RABASSA - LA CONANGLE
CCSCM NATURLANDIA NATURLANDIA TOTES SKICROSS OBERT Resultats
18
febrer
2018

GRAN PREMI PRINOTH

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0061 PCGR PRINOTH U12-U14 KR OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
18
febrer
2018

GRAN PREMI PRINOTH

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0061 PCGR PRINOTH U12-U14 KR OBERT Pep GABRIEL Programa Resultats
18
febrer
2018

28ª ANDORRA FONS

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCINF U16-MASTERS OBERT Resultats
18
febrer
2018

28ª ANDORRA FONS

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCINM U16-MASTERS OBERT Resultats
24
febrer
2018

TROFEU ESPORTS SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARCALIS
7352 ECOA ESPORTS ST MORITZ FIS SBX INTERNACIONAL FIS Programa
24
febrer
2018

TROFEU ESPORTS SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
7353 ECOA ESPORTS ST MORITZ FIS SBX INTERNACIONAL FIS Programa
24
febrer
2018

10ª SKI TEAM RACE SIEP

Alpí - TOTS
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
ALKRU10 PCGR SIEP U10 KR OBERT Tomas ZAMORA Programa
24
febrer
2018

TROFEU ESPORTS SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARCALIS
SBX0911D240218 ECOA ESPORTS ST MORITZ U9-U11 SBX OBERT Joan TORRELLAS
24
febrer
2018

TROFEU ESPORTS SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
SBX0911H240218 ECOA ESPORTS ST MORITZ U9-U11 SBX OBERT Joan TORRELLAS
24
febrer
2018

TROFEU ESPORTS SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARCALIS
SBX1315D240218 ECOA ESPORTS ST MORITZ U13-U15 SBX OBERT Joan TORRELLAS
24
febrer
2018

TROFEU ESPORTS SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
SBX1315H240218 ECOA ESPORTS ST MORITZ U13-U15 SBX OBERT Joan TORRELLAS
25
febrer
2018

NACIONAL SBX ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARCALIS
7354 ECOA MORA BANC FIS SBX INTERNACIONAL FIS Programa
25
febrer
2018

NACIONAL SBX ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
7355 ECOA MORA BANC FIS SBX INTERNACIONAL FIS Programa
25
febrer
2018

ANULADA CURSA TELEMARK -

Telemark - DONES
VALLNORD
TKSPF2 ECAP MORA BANC TOTES OBERT Nadal ANTOR
25
febrer
2018

ANULADA CURSA TELEMARK

Telemark - HOMES
VALLNORD
TKSPM2 ECAP TOTES OBERT Nadal ANTOR
25
febrer
2018

TROFEU TECHNAL ALUMINIER

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0071 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 GS OBERT Josep Mª GARRALLA Programa
25
febrer
2018

TROFEU TECHNAL ALUMINIER

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0071 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 GS OBERT Josep Mª GARRALLA Programa
25
febrer
2018

NACIONAL SBX ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARCALIS
SBX0911D250218 ECOA MORA BANC U9-U11 SBX OBERT Joan TORRELLAS
25
febrer
2018

NACIONAL SBX ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
SBX0911H250218 ECOA MORA BANC U9-U11 SBX OBERT Joan TORRELLAS
25
febrer
2018

NACIONAL SBX ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARCALIS
SBX1315D250218 ECOA MORA BANC U13-U15 SBX OBERT Joan TORRELLAS
25
febrer
2018

NACIONAL SBX ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
SBX1315H250218 ECOA MORA BANC U13-U15 SBX OBERT Joan TORRELLAS
03
Mar
2018

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0081 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Marc MITJANA
03
Mar
2018

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0081 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Marc MITJANA
03
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARINSAL
SNBAF1 ECAP TOTES BA OBERT Sandra MAS
03
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
SNBAM1 ECAP TOTES BA OBERT Sandra MAS
03
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Estil Lliure - DONES
VALLNORD - ARINSAL
ELBAF1 ECAP TOTES BA OBERT Sandra MAS Programa
03
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
ELBAM1 ECAP TOTES BA OBERT Sandra MAS Programa
04
Mar
2018

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANF0101 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL
04
Mar
2018

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
AANM0101 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Maria RAMENTOL
04
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Surf de Neu - DONES
VALLNORD - ARINSAL
SNSSF1 ECAP TOTES SS OBERT Otxanda ARRUZA
04
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
SNSSM1 ECAP TOTES SS OBERT Otxanda ARRUZA
04
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS -PTF OPEN

Estil Lliure - DONES
VALLNORD - ARINSAL
ELSSF1 ECAP TOTES SS OBERT Otxanda ARRUZA Programa
04
Mar
2018

TROFEU COMU DE LA MASSANA - COPA PYRENEUS - PTF OPEN

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD - ARINSAL
ELSSM1 ECAP TOTES SS OBERT Otxanda ARRUZA Programa
04
Mar
2018

TROFEU AVANÇA GRAN XOU - NC ANDORRA - COPA PROMOCIÓ

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0091 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Bernat RIEGGER
04
Mar
2018

TROFEU AVANÇA GRAN XOU - NC ANDORRA - COPA PROMOCIÓ

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0091 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Bernat RIEGGER
12
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU/EL TARTER
5156 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
13
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU/EL TARTER
5157 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
14
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU/EL TARTER
5201 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
14
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU/EL TARTER
0207 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS GS INTERNACIONAL FIS BOZIC MILAN (SRB)
15
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU/EL TARTER
5202 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SG INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
15
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU/EL TARTER
0208 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SL INTERNACIONAL FIS BOZIC MILAN (SRB)
16
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU/EL TARTER
5203 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS GS INTERNACIONAL FIS BOZIC MILAN (SRB)
16
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU/EL TARTER
0209 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SG INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
17
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - DONES
SOLDEU/EL TARTER
5204 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS SL INTERNACIONAL FIS BOZIC MILAN (SRB)
17
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU/EL TARTER
0210 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
17
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU/EL TARTER
0211 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
18
Mar
2018

FINALS FIS COPA EUROPA

Alpí - HOMES
SOLDEU/EL TARTER
0212 FAE GOVERN D'ANDORRA FIS DH INTERNACIONAL FIS MASCIA MARIO (FRA)
18
Mar
2018

TROBADA PRE-POLLETS

Alpí - TOTS
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
ALKRU6 PCGR AXA PATRIMOINE ASSEGURANCES - HARIBO - HIPER PAS PRE-POLLETS MINI KL, KR, PARAL.LEL ,SALTS OBERT Marc MITJANA
19
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5255 ECA/SEC COMU D'ESCALDES-ENGORDANY FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
19
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0282 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
20
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5256 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS TRA DH INTERNACIONAL FIS
20
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0283 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY MASTERS TRA DH INTERNACIONAL FIS
21
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5257 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS
21
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0284 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS
21
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5258 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS
21
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0285 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS
22
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA -SOLDEU
5259 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS
22
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0286 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS
22
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
5260 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS
22
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
0287 ECA/SEC COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS SG INTERNACIONAL FIS
24
Mar
2018

TROFEU ESQUIROL - NC ANDORRA

Alpí - DONES
VALLNORD
AANF0111 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Maria RAMENTOL
24
Mar
2018

TROFEU ESQUIROL - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
VALLNORD
AANM0111 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Maria RAMENTOL
24
Mar
2018

TROFEU MARMOTA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANF0121 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Ramon ROSSELL
24
Mar
2018

TROFEU MARMOTA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANM0121 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Ramon ROSSELL
24
Mar
2018

TROFEU MC DONALD'S

Alpí - TOTS
GRANDVALIRA - SOLDEU
ALGSU102 ECA Mc Donald's U10 GS OBERT Àngel BERGES
25
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0131 ECOA U14-U16 GS OBERT Ton NAUDI
25
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0131 ECOA U14-U16 GS OBERT Ton NAUDI
26
Mar
2018

TROFEU FISHER SKI COMP

Alpí - DONES
VALLNORD - ARCALIS
AANF0041 ECOA PAVAND U14-U16 GS OBERT Andreu BELLSOLA
26
Mar
2018

TROFEU FISHER SKI COMP

Alpí - HOMES
VALLNORD - ARCALIS
AANM0041 ECOA PAVAND U14-U16 GS OBERT Andreu BELLSOLA
27
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
5261 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS
27
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
0288 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS GS INTERNACIONAL FIS
28
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
5262 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS
28
Mar
2018

CAMPIONATS NACIONALS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
0289 PCGR VILADOMAT ESPORTS FIS SL INTERNACIONAL FIS
31
Mar
2018

CURSA SPRINT CLASSIC

Telemark - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
ZENITH TOTES Sprint Classic OBERT Andreu BELLSOLA
31
Mar
2018

CURSA SPRINT CLASSIC

Telemark - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
ZENITH TOTES Sprint Classic OBERT Andreu BELLSOLA
01
Abr
2018

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
ALKLF1 PCGR COMU D'ENCAMP U12-U21 KL OBERT Jordi FIUS
01
Abr
2018

CAMPIONATS NACIONALS KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - PAS DE LA CASA
ALKLM1 PCGR COMU D'ENCAMP U12-U21 KL OBERT Jordi FIUS
01
Abr
2018

CURSA PARALLEL

Telemark - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
ZENITH TOTES PARALLEL OBERT Andreu BELLSOLA
01
Abr
2018

CURSA PARALLEL

Telemark - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
ZENITH TOTES PARALLEL OBERT Andreu BELLSOLA
05
Abr
2018

TRAINING WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS TRA KL INTERNACIONAL FIS
05
Abr
2018

TRAINING WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS TRA KL INTERNACIONAL FIS
06
Abr
2018

WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - DONES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS
06
Abr
2018

WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS
07
Abr
2018

WORLD CUP QUILÒMETRE LLENÇAT

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS
07
Abr
2018

WORLD CUP 2 QUILÒMETRE LLENÇAT -

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRANDVALIRA - GRAU ROIG
PCGR MORA BANC FIS KL INTERNACIONAL FIS
07
Abr
2018

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANF0141 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Tomas ZAMORA
07
Abr
2018

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANM0141 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Tomas ZAMORA
08
Abr
2018

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANF0151 SEC ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT Juliett SATTERTHWAITE
08
Abr
2018

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
GRANDVALIRA - SOLDEU
AANM0151 SEC ILLA CARLEMANY U14-U16 SG OBERT Juliett SATTERTHWAITE