Calendaris / Resultats

Totes les seccions
Alpí
Fons
Surf de Neu
Estil Lliure
Telemark
Quilòmetre Llançat
Categoria 
29
Des
2019

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAL - ARINSAL
5315 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT Resultats
29
Des
2019

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAL - ARINSAL
0333 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT Resultats
30
Des
2019

CURSA FIS

Alpí - DONES
PAL - ARINSAL
5316 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT Resultats
30
Des
2019

CURSA FIS

Alpí - HOMES
PAL - ARINSAL
0334 ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Laurent CASALOT Resultats
04
Gen
2020

QUALI GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0181 SEC LUCAS FOX U14-U16 GS OBERT juliet SATTERTHWAITE Resultats
04
Gen
2020

QUALI GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0181 SEC LUCAS FOX U14-U16 GS OBERT juliet SATTERTHWAITE Resultats
05
Gen
2020

GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
PARF050120 SEC LUCAS FOX U14-U16 PL OBERT juliet SATTERTHWAITE Resultats
05
Gen
2020

GRAN PREMI LUCAS FOX

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
PARM050120 SEC LUCAS FOX U14-U16 PL OBERT Juliet SATTERTHWAITE Resultats
18
Gen
2020

ROSSIGNOL HERO SKI COMP

Alpí - DONES
ARCALIS
AANF0011 ECOA ROSSIGNOL U14 SL OBERT Josep Mª GARRALLÀ Resultats
18
Gen
2020

ROSSIGNOL HERO SKI CAMP

Alpí - HOMES
ARCALIS
AANM0011 ECOA ROSSIGNOL U14 SL OBERT Josep Mª GARALLA Resultats
19
Gen
2020

FISHER SKI COMP

Alpí - DONES
ARCALIS
AANF0021 ECOA FISHER U14 GS OBERT Josep POU Resultats
19
Gen
2020

FISHER SKI COMP

Alpí - HOMES
ARCALIS
AANM0021 ECOA FISHER U14 GS OBERT Josep POU Resultats
25
Gen
2020

QUALI TEAM EVENT

Alpí - DONES
EL TARTER - CANARO
AANF0191 ECA GARATGE OROS U12 GS OBERT juliet SATTERTHWAITE (Prova Oriol C/Jordi F) Programa Resultats
25
Gen
2020

QUALI TEAM EVENT

Alpí - HOMES
EL TARTER - CANARO
AANM0191 ECA GARATGE OROS U12 GS OBERT juliet SATTERTHWAITE (Prova Oriol C/Jordi F) Programa Resultats
25
Gen
2020

TEAM EVENT

Alpí - DONES
EL TARTER - CANARO
AANFU12 ECA GARATGE OROS U12 PL OBERT juliet SATTERTHWAITE (Prova Oriol C/Jordi F) Programa Resultats
25
Gen
2020

TEAM EVENT

Alpí - HOMES
EL TARTER - CANARO
AANMU12 ECA GARATGE OROS U12 PL OBERT juliet SATTERTHWAITE (Prova Oriol C/Jordi F) Programa Resultats
27
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5320 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
27
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0338 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
27
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5319 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
27
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0337 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 GS INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
28
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5317 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
28
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0335 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
28
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5318 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
28
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0336 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SL INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
28
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - TOTS
ARCALIS
0331 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 PARALLEL TEAM INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER
29
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5322 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 AC INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
29
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0340 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 AC INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
29
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA -

Alpí - DONES
ARCALIS
5321 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 AC INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
29
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0339 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 AC INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
30
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5323 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
30
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0342 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U14 SG INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
30
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - DONES
ARCALIS
5324 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
30
Gen
2020

28è TROFEU BORRUFA

Alpí - HOMES
ARCALIS
0341 FAE M.I.GOVERN CRÈDIT ANDORRÀ U16 SG INTERNACIONAL FIS Thomas GURZELER Resultats
01
febrer
2020

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0031 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT Ramon Rossell Programa Resultats
01
febrer
2020

TROFEU GUIBO WELLNESS - NC PROMOCIO

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0031 PCGR GUIBO WELLNESS U14-U16 GS OBERT Ramon ROSSELL Programa Resultats
02
febrer
2020

TROFEU BANC DE SABADELL - NC PROMOCIO

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0041 PCGR BANC SABADELL ANDORRA U14-U16 SL OBERT Tomàs ZAMORA Programa Resultats
02
febrer
2020

TROFEU BANC DE SABADELL - NC PROMOCIO

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0041 PCGR BANC SABADELL ANDORRA U14-U16 SL OBERT Tomàs ZAMORA Programa Resultats
02
febrer
2020

TROFEU FORD - COPA BURGUER KING

Alpí - TOTS
ARCALIS
ALGSU101 ECOA FORD U10 GS OBERT Marc MITJANA Programa Resultats
09
febrer
2020

TROFEU AVANÇA

Alpí - DONES
ARCALIS
AANF0051 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Andreu BELLSOLA Programa Resultats
09
febrer
2020

TROFEU AVANÇA

Alpí - HOMES
ARCALIS
AANM0051 ECOA AVANÇA U12 GS OBERT Andreu BELLSOLA Programa Resultats
15
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ -

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0100 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Josep POU Programa Resultats
15
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0100 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 GS OBERT Josep POU Programa Resultats
15
febrer
2020

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
GRAU ROIG
7599 PCGR KSB, REST. COLL BLANC FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Xavi TRUBAT Programa Resultats
15
febrer
2020

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
GRAU ROIG
7600 PCGR KSB - REST. COLL BLANC FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Xavi TRUBAT Programa Resultats
15
febrer
2020

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
GRAU ROIG
8841 PCGR KSB - REST. COLL BLANC FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Xavi TRUBAT Programa Resultats
15
febrer
2020

TROFEU KSB - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
GRAU ROIG
8842 PCGR KSB - REST. COLL BLANC FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Xavi TRUBAT Programa Resultats
15
febrer
2020

SKI CROSS

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCSCF NEC TOTES SKICROSS OBERT Enric MORRAL Resultats
15
febrer
2020

SKI CROSS

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCSCM NEC TOTES SKICROSS OBERT Enric MORRAL Resultats
16
febrer
2020

TROFEU BANC DE SABADELL D'ANDORRA - COPA BURGUER KING

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
ALGSU102 SEC BANC DE SABADELL D'ANDORRA U10 GS OBERT Bernat RIEGGER Programa Resultats
16
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA  
AANF0121 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Mª GARALLA Resultats
16
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA  
AANM0121 PCGR CRÈDIT ANDORRÀ U14-U16 SL OBERT Josep Mª GARALLÀ Resultats
16
febrer
2020

30a ANDORRA FONS - NC ANDORRA

Fons - DONES
NATURLANDIA
CCU16SF NEC U16-SENIORS OBERT Cyrille FERRANDIS Resultats
16
febrer
2020

30a ANDORRA FONS - NC ANDORRA

Fons - HOMES
NATURLANDIA
CCU16SM NEC U16-SENIORS OBERT Cyrille FERRANDIS Resultats
22
febrer
2020

TROFEU TAMARRO

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
SLKLU8 PCGR FORD-SALOMON U8 KL,GS,KR,BIAT OBERT Ramon ROSSELL Programa
22
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
SOLDEU
AANF0061 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Marc MITJANA Programa
22
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
SOLDEU
AANM0061 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 GS OBERT Marc MITJANA Programa
23
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - DONES
SOLDEU
AANF0071 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL (Prova Xavi C/Jepo) Programa
23
febrer
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ

Alpí - HOMES
SOLDEU
AANM0071 ECA CRÈDIT ANDORRÀ U16 SL OBERT Josep Mª RAMÈNTOL (Prova Xavi C/Jepo) Programa
23
febrer
2020

GRAN PREMI PRINOTH

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0081 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT Marc MITJANA (Prova JMarc P/Toni) Programa
23
febrer
2020

GRAN PREMI PRINOTH

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0081 PCGR PRINOTH U12 GS OBERT Marc MITJANA (Prova JMarc P/Toni) Programa
29
febrer
2020

SKI TEAM RACE - COPA BURGUER KING

Alpí - TOTS
PAS DE LA CASA
ALKRU10 PCGR SIEP U10 KR OBERT Pep GABRIEL Programa
29
febrer
2020

TROFEU MASTERS

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSF0 SEC MASTERS GS OBERT Nadal ANTOR (Prova Marc M/Santi)
29
febrer
2020

TROFEU MASTERS

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSM0 SEC MASTERS GS OBERT Nadal ANTOR (Prova Marc M/Santi)
29
febrer
2020

TROFEU LA MASSANA ASP - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
VALLNORD PAL - ARINSAL
7465 ECAP FIS BA FIS Joan TORRELLAS/Otzanda ARRUZA Programa
29
febrer
2020

TROFEU LA MASSANA ASP - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD PAL - ARINSAL
7466 ECAP FIS BA FIS Joan TORRELLES/Otzanda ARRUZA Programa
29
febrer
2020

TROFEU LA MASSANA ASP - NC ANDORRA

Estil Lliure - DONES
VALLNORD PAL - ARINSAL
8837 ECAP FIS BA FIS Joan TORRELLAS/Otzanda ARRUZA Programa
29
febrer
2020

TROFEU LA MASSANA ASP - NC ANDORRA

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD PAL- ARINSAL
8838 ECAP FIS BA FIS Joan TORRELLAS/Otzanda ARRUZA Programa
01
Mar
2020

GRAN PREMI TECHNAL

Alpí - DONES
PAS DE LA CASA
AANF0091 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 KR OBERT Bernat RIEGGER Programa
01
Mar
2020

GRAN PREMI TECHNAL

Alpí - HOMES
PAS DE LA CASA
AANM0091 PCGR TECHNAL ALUMINIER U12 KR OBERT Bernat RIEGGER Programa
01
Mar
2020

CURSA U8

Alpí - TOTS
ARCALIS
ALGSU8 ECOA U8 GS OBERT Pep GABRIEL
01
Mar
2020

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSF1 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Severine BOUSQUET
01
Mar
2020

MEMORIAL MANUEL CERQUEDA - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
ALGSMSM1 ECA ANDBANK MASTERS GS OBERT Severine BOUSQUET
01
Mar
2020

TROFEU LA MASSANA ASP

Surf de Neu - DONES
VALLNORD PAL - ARINSAL
7467 ECAP FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Bruno PRATS Programa
01
Mar
2020

TROFEU LA MASSANA ASP

Surf de Neu - HOMES
VALLNORD PAL - ARINSAL
7468 ECAP FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Bruno PRATS Programa
01
Mar
2020

TROFEU LA MASSANA ASP

Estil Lliure - DONES
VALLNORD PAL-ARINSAL
8839 ECAP FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Bruno PRATS Programa
01
Mar
2020

TROFEU LA MASSANA ASP

Estil Lliure - HOMES
VALLNORD PAL- ARINSAL
8840 ECAP FIS SS FIS Joan TORRELLAS/Bruno PRATS Programa
07
Mar
2020

TRA TROFEU MARMOTA

Alpí - DONES
EL TARTER
TRAANF0111 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 TRA SG OBERT Josep Mª RAMÈNTOL
07
Mar
2020

TRA TROFEU MARMOTA

Alpí - HOMES
EL TARTER
TRAAANM0111 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 TRA SG OBERT Josep Mª RAMÈNTOL
08
Mar
2020

TROFEU MARMOTA

Alpí - DONES
EL TARTER
AANF0111 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Josep Mª RAMÈNTOL (Prova LLuis-Xavi-Pifa/Jepo)
08
Mar
2020

TROFEU MARMOTA

Alpí - HOMES
EL TARTER
AANM0111 SEC CRÈDIT ANDORRÀ U12 SG OBERT Josep Mª RAMÈNTOL (Prova LLuis-Xavi-Pifa/Jepo)
15
Mar
2020

TROFEU MC DONALD'S - COPA BURGUER KING

Alpí - TOTS
SOLDEU - EL TARTER
ALGSU103 ECA MC DONALD'S U10 GS OBERT Tomàs ZAMORA
21
Mar
2020

TROFEU CAPRABO - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0131 SEC CAPRABO U14-U16 SG OBERT Marc MITJANA (Prova Lluis S/Xavi)
21
Mar
2020

TROFEU CAPRABO - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0131 SEC CAPRABO U14-U16 SG OBERT Marc MITJANA (Prova Lluis S/Xavi)
22
Mar
2020

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
AANF0141 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Alex ANTOR (Prova Oriol-Aleix/Eric-Marc/Toni)
22
Mar
2020

TROFEU ILLA CARLEMANY - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
AANM0141 ECA ILLA CARLEMANY U14-U16 AC OBERT Alex ANTOR (Prova Oriol-Aleix/Eric-Marc/Toni)
22
Mar
2020

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
ARCALIS
SSBXF ECOA ESPORTS ST MORITZ U17-U19-SENIORS SBX OBERT Pere GOICOECHEA/Enric FERNANDEZ
22
Mar
2020

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
ARCALIS
SSBXM ECOA ESPORTS ST MORITZ U17-U19-SENIORS SBX OBERT Pere GOICOECHEA/Enric FERNANDEZ
22
Mar
2020

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
ARCALIS
sbx1315d220320 ECOA ESPORTS ST MORITZ U13-U15 SBX OBERT Pere GOICOECHEA/Enric FERNANDEZ
22
Mar
2020

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
ARCALIS
SBX1315H220320 ECOA ESPORTS ST MORITZ U13-U15 SBX OBERT Pere GOICOECHEA/Enric FERNANDEZ
22
Mar
2020

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - DONES
ARCALIS
SBX0911D220320 ECOA ESPORTS ST MORITZ U9-U11 SBX OBERT Pere GOICOECHEA/Enric FERNANDEZ
22
Mar
2020

TROFEU SANT MORITZ - NC ANDORRA

Surf de Neu - HOMES
ARCALIS
SBX0911H220320 ECOA ESPORTS ST MORITZ U9-U11 SBX OBERT Pere GOICOECHEA/Enric FERNANDEZ
27
Mar
2020

TRA CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - TOTS
SOLDEU
0332 FAE FIS DH TRAINING INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
28
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5326 FAE FIS DH INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
28
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0344 FAE FIS DH INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
28
Mar
2020

SETMANA DE VELOCITAT - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5325 ECA/SEC HBLE COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
28
Mar
2020

SETMANA DE VELOCITAT - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0343 ECA/SEC HBLE COMU D´ESCALDES ENGORDANY FIS DH INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
28
Mar
2020

CURSA SL - NC ANDORRA

Alpí - DONES
PAL
AANF0151 ECAP U14-U16 SL OBERT Sévérine BOUSQUET (Prova Eric F/Santi)
28
Mar
2020

CURSA SL - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
PAL
AANM0151 ECAP U14-U16 SL OBERT Sévérine BOUSQUET (Prova Eric F/Santi)
29
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5328 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
29
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0346 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
29
Mar
2020

CURSA FIS

Alpí - DONES
SOLDEU
5327 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
29
Mar
2020

CURSA FIS

Alpí - HOMES
SOLDEU
0347 ECA/SEC FIS SG INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
29
Mar
2020

TROFEU PAVAND - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
ARCALIS
AANF0161 ECOA PAVAND U14-U16 GS OBERT Nadal ANTOR (Prova Alex S/ )
29
Mar
2020

TROFEU PAVAND - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
ARCALIS
AANM0161 ECOA PAVAND U14-U16 GS OBERT Nadal ANTOR (Prova Alex S/ )
29
Mar
2020

CURSA KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - DONES
PAS DE LA CASA
KLCNF PCGR HBLE COMU D'ENCAMP U14-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS
29
Mar
2020

CURSA KL - NC ANDORRA

Quilòmetre Llançat - HOMES
PAS DE LA CASA
KLCNM PCGR HBLE COMU ENCAMP U14-SENIORS KL OBERT Jordi FIUS
30
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU - EL TARTER
5329 ECOA/ECAP FIS GS INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
30
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU - EL TARTER
0347 ECOA/ECAP FIS GS INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
31
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - DONES
SOLDEU
5330 ECOA/ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
31
Mar
2020

CURSA FIS - NC ANDORRA

Alpí - HOMES
SOLDEU
0348 ECOA/ECAP FIS SL INTERNACIONAL FIS Markus MURMANN
03
Abr
2020

WORLD CUP I

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0003 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE) Programa
03
Abr
2020

WORLD CUP I

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0004 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE) Programa
03
Abr
2020

FIS KL

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0001 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE)
03
Abr
2020

FIS KL

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0002 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE)
04
Abr
2020

CURSA U12 - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - DONES
PAL
AANF0171 ECAP U12 OBERT Ton NAUDI
04
Abr
2020

CURSA U12 - NC AND- C.COPRÍNCEPS

Alpí - HOMES
PAL
AANM0171 ECAP U12 OBERT Ton NAUDI
04
Abr
2020

SPRINT CLÀSSIC PARALLEL - NC ANDORRA

Telemark - DONES
EL TARTER
TKSCF1 ZENITH TOTES Sprint Classic Parallel OBERT
04
Abr
2020

SPRINT CLÀSSIC PARALLEL - NC ANDORRA

Telemark - HOMES
EL TARTER
TKSCM1 ZENITH TOTES Sprint Classic Parallel OBERT
04
Abr
2020

WORLD CUP II

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0007 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE) Programa Resultats
04
Abr
2020

WORLD CUP II

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0008 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE) Programa
04
Abr
2020

FIS KL

Quilòmetre Llançat - DONES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0005 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE)
04
Abr
2020

FIS KL

Quilòmetre Llançat - HOMES
GRAU ROIG - GRANDVALIRA
0006 PCGR FIS KL INTERNACIONAL FIS WEISS CHRISTER (SWE)
05
Abr
2020

TROBADA INTERNACIONAL U6-U8

Alpí - TOTS
GRAU ROIG
ALKRU6U8 PCGR AXA, HARIBO,HBLE COMU ENCAMP, GRANIER U6-U8 KR,GS,KL,BIATLON,SALTS OBERT Andreu BELLSOLA
05
Abr
2020

TROFEU PERFUMERIES JÚLIA - NC ANDORRA

Telemark - DONES
ARCALIS
TKSCF2 ECOA PERFUMERIES JÚLIA TOTES TK SPRINT OBERT
05
Abr
2020

TROFEU PERFUMERIES JÚLIA - NC ANDORRA

Telemark - HOMES
ARCALIS
TKSCM2 ECOA PERFUMERIES JÚLIA TOTES TK SPRINT OBERT
05
Abr
2020

TROFEU CRÈDIT ANDORRÀ - COPA BURGUER KING

Alpí - TOTS
PAL
ALGSU104 ECAP CRÈDIT ANDORRÀ U10 GS OBERT Resultats